Марка Русскій воєнний корабль всьо від Укрпошти
Фото: t.me/igorsmelyansky

Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський назвав дату виходу нової марки про затонулий російський корабель під назвою "Русскій воєнний корабль...ВСЬО!". За його словами, марку планують випустити у День морської піхоти України, 23 травня. 

"Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту "трагічної" загибелі російського крейсеру "москва" — тож подвійне свято. Тому саме 23 травня  Укрпошта випустить марку "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!" і почне її продаж", — зазначив Смілянський. 

Усі деталі "Укрпошта" оголосить напередодні, 22 травня. Утім гендиректор компанії закликає не займати одразу черги, адже марок на цей раз вистачить усім охочим. Так, нову марку про затонулий російський корабель планують випустити накладом у 5 мільйонів примірників, що у вп'ятеро більше, ніж кількість марок "Русскій воєнний корабль, іді...!". 

Окрім цього, відомо, що марка про затонулий російський корабель вийде у двох номіналах: 

  • "Русскій воєнний корабль...ВСЬО! Смерть ворогам!" F для відправлень по Україні;
  • "Русскій воєнний корабль...ВСЬО! Слава нації!" W для міжнародних відправлень. 

Тематичні конверти Русскій воєнний корабль ВСЬО

Як і де продаватимуть нові марки про затонулий російський корабель? 

Продаж марок здійснюватимуть у понад 1 500 відділень "Укрпошти", зокрема, в райцентрах. Упродовж першого тижня перший мільйон марок планують направити саме на відділення, через тиждень додадуть ще 1 мільйон. Утім для охочих придбати марки будуть діяти обмеження: одна людина можна купити лише 2 блоки по 3 марки (будь-якого номіналу або обох разом). 

Ще 1,5 мільйона марок продаватимуть на п'яти інтернет-магазинчиках, зокрема, і на міжнародних. Ліміт на замовлення буде той самий. Там же охочі зможуть придбати футболки, світшоти, магніти та конверти.

"На більшості онлайн-майданчиків буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій", — розповів Смілянський. 

Марки Русскій воєнний корабль ВСЬО почнуть продавати з 23 травняНагадаємо, що в середині квітня "Укрпошта" випустила марку "Русскій воєнний корабль, іді...!" накладом 1 мільйон примірників. Вона містить фразу, якою український прикордонник відповів російським загарбникам, захищаючи острів Зміїний. Вже 20 квітня продаж марок про корабель у відділеннях "Укрпошти" припинили.  

Згодом компанія представила нову марку "Русскій воєнний корабль...ВСЬО!", а також анонсувала створення ще однієї марки про війну — її дизайн зможуть обрати українці

Марку з "Російським військовим кораблем" продали за 105 000 грн