"Укрпошта" представила нову марку "Русскій воєнний корабль... ВСЬО"
Джерело: facebook.com/ukrposhtaceo

Після великого попиту на марку "Русскій воєнний корабль, іді...!" "Укрпошта" вирішила продовжити цю серію на представила нову марку під назвою "Русскій воєнний корабль... ВСЬО!". Її планують випустити накладом у 5 мільйонів примірників.

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський. 

Він зазначив, що правила випуску марок "Укрпошти" не дозволяли додрукувати більше марок "Русскій воєнний корабль, іді...!". Цю марку випустили накладом в 1 мільйон примірників і розібрали менш ніж за тиждень. Тож компанія вирішила випустити другу марку із цієї серії — вже про затонулий російський воєнний корабель. 

"В рамках цього блоку представлена і перша марка серії, тож всі хто бажає мати цей символ історії на пам’ять для себе, отримає таку можливість (але не для відправки) і друга – яку Ви можете надсилати друзям в Україні та за кордон, так як вона буде теж мати український та міжнародний номінал", — розповів Смілянський. 

За його словами, тираж нової марки складе 5 мільйонів примірників. Також компанія надрукує 1 мільйон конвертів із зображенням затонулого корабля. 

Загалом, марка "Русскій воєнний корабль... ВСЬО!" або "Russian Warship … DONE" матиме два варіанти: 

  • з українським прикордонником, який показує середній палець туди, де раніше був російський корабель та вказаною знизу праворуч датою 14 квітня, коли затонув крейсер "Москва";
  • з українським прикордонником, який показує середній палець російському військовому кораблю та надписом праворуч знизу: "Москва. DONE. 14.04.2022".

Фото: facebook.com/ukrposhtaceoЩо стосується конверта, то його планують випустити у другому варіанти. Утім надпис "Москва. DONE. 14.04.2022" буде розташований ліворуч зверху, а знизу буде надпис "Русскій воєнний корабль... ВСЬО!" та "Russian Warship... DONE!".

Фото: facebook.com/ukrposhtaceoРаніше ми повідомляли, що "Укрпошта" запустила новий інтернет-магазин, де можна було придбати марку "Русскій воєнний корабль, іді...!". Утім в перші години роботи на сайт здійснили DDos-атаку, тож він, як і інші системи "Укрпошти", тимчасово не працював.

Нагадаємо, що 12 квітня "Укрпошта" випустила марку "Русскій воєнний корабль, іді ...!" накладом 1 мільйон примірників. Вона містить фразу, якою український прикордонник відповів російським загарбникам, захищаючи острів Зміїний. Вже 20 квітня продаж марок про корабель у відділеннях "Укрпошти" припинили

Марку «рускій воєнний корабль іді на х*й» продали за 5 млн