Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Наступного тижня на платформі UNITED24 стартує новий фандрейзинговий напрямок зі збору коштів на флот морських дронів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

"Наступного тижня запустимо ще один фандрейзинговий напрямок — будемо акумулювати кошти для флоту морських дронів. Думаю, абсолютно кожен розуміє, що це й для чого це, і впевнений, що мільйони людей підтримають і такий напрямок у нашій обороні. Як це працює — всі вже бачили", — сказав президент.

Він додав, що морські дрони потрібні виключно для захисту української акваторії, а "на чуже" Україна претендує.

Зеленський нагадав, що за півроку існування благодійної платформи UNITED24 вдалося зібрати майже 220 млн доларів. Внески робили мільйони людей з більш як сотні країн світу.

"Для України купуються дрони, гелікоптери, машини для розмінування, зокрема дуже ефективна Armtrac, десятки швидких, які вже працюють у прифронтових районах. До проєкту приєдналися зіркові амбасадори: Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик, Демна, Лієв Шрайбер, Марк Гемілл, Imagine Dragons, Барбра Стрейзанд, Скотт Келлі й Тімоті Снайдер", — зазначив Зеленський.

Командир екіпажу SpaceX пожертвував для України 100 тис. доларів