Постамент пам'ятника Леніну прикрасять живими рослинами (фото)
Фото: cultprostir.ua

В столиці постамент поваленого пам'ятника Леніну будет прикрашено живими рослинами.

Про це повідомляється на офіційному сайті організаторів конкурсу "Суспільний договір", який проводив фонд "Ізоляція", щоб вибрати проект тимчасової інсталяції на місці поваленого пам'ятника Леніну в Києві.  

Інсталяція з'явиться на місці в період з 3 по 17 травня.

Серед чотирьох фіналістів переможцем конкурсу "Суспільний договір" було визнано роботу художниці з Мексики Іси Каррільо під назвою "Ритуал природи".

"Я розглядаю свій проект як спробу самозцілення порожнього постаменту і дуже вдячна українцям, які проголосували за мене і дозволили мені зробити свій внесок в ініціативу "Суспільний договір", — поділилася з Cultprostir художниця.

У своєму проекті "Ритуал природи" Іса Каррільо звертається до цілющих сил природи, пропонуючи прикрасити п'єдестал, на котрому колись стояв кам'яний Ленін, живим розмарином. 

Відзначається, що за істаляцію-переможця віддали 38,5% голосів. Трохи менше, а саме 31,1%, набрав проект українця Микити Шаленого "Героїв не існує". На третьому і четвертому місці опинилися проекти "Мені потрібен герой" сербки Мілени Вучковіч і De Pedestal італійського дуету Afterall.

Нагадаємо, що киянам запропонували вибрати, що поставити на місці пам'ятника Леніну.