Блогерку з розбомбленого пологового у Маріуполі вивезли в "ДНР" — Центр протидії дезінформації
Фото: AP

Блогерку Маріанну Вишемирську (Підгурську), яка перебувала у маріупольському пологовому будинку №3 під час його бомбардування російськими окупантами, вивезли на територію так званої "ДНР". Про це повідомляє Центр протидії дезінформації. 

Після того, як знімки пораненої дівчини на фоні розбомбленого пологового з'явилися на шпальтах відомих видань, російські пропагандисти почали звинувачувати Маріанну у створенні "постановочних" фото. Згодом блогерка опублікувала звернення, у якому заявила, що авіаудари ніхто з жінок у пологовому не чув, а чути було лише вибухи. Цю фразу російські пропагандисти перекрутили так, ніби бомбардування взагалі не було. 

Водночас на відео дівчина заявила, що є аполітичною і не давала дозвіл на зйомку вказаного фото. 

«10-го березня в російських ЗМІ була інформація про те, що пологовий будинок №1 бомбардували, оскільки там нібито дислокувався "Азов". Насправді війська рф бомбили лікарню №3, яка також включає пологовий будинок і дитячу поліклініку. І як побачив увесь світ і доводять слова Маріанни, люди в пологовому все ж були», — зазначили у Центрі протидії дезінформації.

Там також додали, що наразі Маріанна разом з новонародженою дитиною перебуває на території так званої "ДНР". До 2020 року дівчина жила та працювала у Макіївці, потім переїхала до Маріуполя. 

Раніше ми повідомляли, що AP спростувало інформацію маріупольської блогерки про те, що бомбардування не було.