Lipton city 29.10.2014

Міжнародний бренд Lipton став партнером головної події української моди – Ukrainian Fashion Week

Близько 15 000 гостей та учасників українського тижня моди спробували нові смаки оновленого зеленого чаю Lipton, чаю який чудово підходить людям, що піклуються за своїм виглядом.

Участь TM Lipton в UFW відбувається в рамках проекту «Lipton City – Дивовиже місто». Дивовижне місто створюється для людей, для Дивовижних людей, що творять добро та несуть радість іншим, роблячи життя кращим.

Окремою спеціальною подією Ukrainian Fashion Week, за підтримки ТМ Lipton, став показ молодих дизайнерів «Нові імена». Серед найперспективніших талановитих дизайнерів бренд команда ТМ Lipton обрала Дизайнера Дивовижного Міста – Вікторію Ноженко. Жителі Дивовижного міста обирають одяг для настрою та прагнуть комфорту і стилю. Творчість Вікторії найкращим чином відповідає концепції проекту «Lipton City – Дивовиже місто» та випромінює гарний настрій, стиль та комфорт.
 

Lipton city 17.10.2014
Кияни про проект «Lipton City – Дивовижне місто»

«Lipton City – Дивовижне місто» це масштабний комплексний проект. Кожний об’єкт проекту «Lipton City – Дивовижне місто» - це праця багатьох людей. І саме тому ініціатору даного проекту, ТМ Lipton, дуже важливо підтримувати діалог та отримувати відгуки від киян та гостей столиці щодо ініціативи. Саме з цією метою було організовано анкетування аудиторії проекту, результати якого продемонстрували той факт, що «Lipton City – Дивовижне місто» - це проект, який дійсно потрібен киянам.

Загалом в анкетуванні взяло участь 600 киян та гостей Києва (61 % жінок та 39 % чоловіків від 20 до 60 років). У відсотковому співвідношенні щодо відгуків респондентів: 92% – це позитивні відгуки!

Респонденти зауважували, що даний проект це дійсно корисна ініціатива, яка окрім того що додає настрій, проект надає дієву допомогу Києву. Особливу вдячність від киян «Дивовижне місто» отримало за реставрацію міських бюветних комплексів, які дійсно вже потребували ремонту та реставраційних робіт. Наводимо деякі коментарі киян та гостей столиці:

 • Андрій Остапчук, кювет по вул. Зоологічна:
  «Захоплююсь діями ТМ, які роблять країну кращою. Молодці ТМ Lipton! Це хороший приклад для інших компаній нашої країни. ...»
 • Валентин, бювет по вул. Академіка Богомольця, 7/14:
  «... Добре. Звичайно відмінно! ...»
 • Сергій та Ольга, бювет по вул. Академіка Богомольця, 7/14:
  «...Чудово! Прекрасно! ...»
 • Антон Пузань, бювет по вул. Велика Васильківська, 92-96:
  «... Тільки за! Приємний колір. Я за те щоб компанії вкладали гроші в такі соціальні проекти ... »
 • Галина Іванівна, бювет на Дніпровська набережна 7А:
  «... Дуже красиво, мені дуже подобатися. Хоч хтось робить щось для людей
 • Надія, бювет по вул. Велика Васильківська, 92-96:
  «... Частіше і побільше таких проектів. Комерційні організації обов'язково повинні допомагати держав ... »

Прикрашання парків також знайшли відгуки у киян.

 • Катерина, Золотоворітский сквер:
  «... Київ дуже красиве місто. Дуже цікаво прикрасили. Дитині чашка особливо сподобалася ... »
 • Влад, Парк ім. Тараса Шевченка:
  «... Подобається. Дуже гарно ... »

Особливо мешканці та гості міста відмічали майданчик на Андріївському узвозі.

 • Леся Приймак, Андріївський узвіз:
  «…Проект викликає тільки позитивні емоції, почуття. Приємно коли твоє місто стає кращим. Дякую Lipton. Хотілося б, щоб у кожному місті нашої України проводилися подібні соціальні проекти…»
 • Ілона, Андріївський узвіз: «…Дуже прекрасно, що є такі соціальні проекти, які дозволяють покращити життя жителів міста Києва. Я б дуже хотіла, щоб даний соціальний проект пройшов і у нашому місті(Черкаси)…»
 • Нам дуже приємно отримувати такі відгуки від людей. Адже «Lipton City – Дивовижне місто» - проект який цілком орієнтований на підвищення якості життя, загального настрою суспільства. Важливо те, що місця «Дивовижного міста», викликали у відвідувачів позитивні емоції та покращували настрій, а це означає – мета проекту досягнута. І коли ми чуємо побажання не зупинятись, продовжувати проект, а гості Києва запрошують нас з проектом в свої міста - це надихає!. – Ольга, Зеневич. Бренд-менеджер ТМ Lipton в Україні.

Нагадаємо, що за результатами проекту «Lipton City – Дивовижне місто» було облагороджено та відреставровано більше ніж 40 елементів міської інфраструктури та відкрито три нові майданчику для відпочинку киян: art-майданчик на Андріївському узвозі, спортивний майданчик просто неба - у Парку Феофанія та експозиція «Сад Дивовижних каменів» у Національному ботанічному саду ім. Гришка.
 

Lipton city 14.10.2014
Lipton став партнером головної подіі української моди

Міжнародний бренд Lipton став партнером головної події української моди – Ukrainian Fashion Week (UFW). Гостям та учасникам українського тижня моди будуть презентовані нові смаки оновленого зеленого чаю Lipton, чаю який чудово підходить людям, що піклуються за своїм виглядом.

Участь TM Lipton в UFW відбувається в рамках проекту «Lipton City – Дивовиже місто». Дивовижне місто Lipton, це місто нових позитивних вражень та покращення якості життя. Lipton City, це поліпшення міської інфраструктури, благоустрій парків та бюветів, створення нових спортмайданчиків, арт просторів та мистецьких експозицій. Дивовижне місто створюється для людей, для Дивовижних людей, що творять добро та несуть радість іншим, роблячи життя кращим.

Жителі Дивовижного міста обирають одяг для настрою та прагнуть комфорту і стилю. І дуже приємно, коли одяг був створений у натхненні.

Окремою та спеціальною подією UFW стане показ трьох найкращих молодих дизайнерів «Нові імена» (19.10, о 17.00). Саме на показі «Нові імена», UFW та Lipton оберуть «Дизайнера Дивовижного Міста».
 

Lipton city 13.10.2014
24 години класичної музики пролунало в рамках проекту «Lipton City – Дивовижне місто»

Оскільки головною метою проекту з благоустрою «Lipton City – Дивовижне місто» є підняття загального настрою та створення додаткових приводів для позитивних емоцій, доречним став подарунок від ТМ Lipton - концерти класичної музики просто неба.

Чарівне звучання програми «Музика Дивовижного міста» у виконання струнного квартету кияни та гості столиці могли почути на найпопулярніших майданчиках «Дивовижного міста» які розташовані на Андріївському узвозі, у Парку «Феофанія», в Національному ботанічному саду ім. Гришка, а також на «Співочому полі» – де в рамках відкриття наймасштабніших квіткових виставок лунали чарівні звуки класики. Під час виступу квартету, перехожі, заворожені дивовижним звучанням музики, зупинялися і вслухалися в кожен звук чарівної музики. В програму «Музика дивовижного міста» увійшли твори європейських класиків та сучасних українських композиторів: Моцарта, Баха, Скорика та ін.

Lipton city 08.10.2014
Зіркові гості «Дивовижного міста»

Українські селебретіс підтримали проект з благоустрою міста Києва - «Lipton City -Дивовижне місто». Спільно з командою проекту відомі актори Володимир Горянський та Даша Малахова долучилися до толоки на Андріївському узвозі «Серце Дивовижного Міста». Результатом спільної роботи стало відкриття нового art-майданчика біля входу на Замкову гору - одного з найпопулярніших місць узвозу.

Піклуючись про здоров'я киян, і, мотивуючи їх до активного способу життя, в одному з найкрасивіших парків Києва «Феофанія», Lipton відкрив новий спортивний майданчик просто неба - «Майданчик здоров'я Дивовижного міста». У числі перших гостей майданчика можна було зустріти відому спортсменку і тренера Аніту Луценко. 

До проекту також долучилася відома актриса, телеведуча і багатодітна мама, Сніжана Єгорова. Її зацікавила незвичайна експозиція на східну тему - «Сад Каменів», яка була відкрита за підтримки проекту «Lipton City - Дивовижне місто» на території Національного ботанічного Саду на Печерську. «Ця експозиція - поза часом, сюди можна приходити в будь-яку пору року, милуватися незвичайними каменями і отримувати заряд позитивної енергії» - зазначила Сніжана. 

Міжнародний бренд Lipton пропонує і вам приєднатися до проекту і відвідати нові місця відпочинку в Києві, а також спробувати новий зелений чай з ніжними смаками жасмину, цитрусу і марокканської м'яти.
 

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com