В Києві з’явився дивовижний САД КАМЕНІВ

Відповідно до філософії східної культурі, японці вважали, що ті місця, де багато каменів, обираються богами для свого перебування і є найбільш чистими в енергетичному сенсі. Саме такі місця спонукають до милування природою, роздумів, усамітнення, дозволяють побачити принадність буденного і витонченість простоти.

На відкриття саду завітала відома акторка та телеведуча Сніжана Єгорова: «В наш час головне це позитивне мислення та гарний настрій. Такі майданчики відпочинку безумовно додають позитивного настрою. Навіть просто спостерігаючи цей дивовижний сад можливо отримати заряд нових емоцій. До тебе просто линуть думки в яких ти аналізуєш минуле та плануєш майбутнє. І як не вірити східним мудрецям про чарівні властивості таких споруд».

Звісно, що одним з обов’язкових складових східної культури є церемонія чаювання. Як відомо, японці надають перевагу зеленому чаю. Тож логічним доповнення відкриття «Саду каменів» став подарунок від міжнародного бренду Lipton, який пригощав усіх відвідувачів новими зеленими чаями з чудовими ніжними смаками цитрусів, жасмину та марокканської м’яти.

  • Атмосфера даного майданчику оточена красою і спокоєм. Гадаю з'явиться чимало охочих не тільки помилуватися унікальним Садом в центрі Києва, але й поціновувачи східної культури знайдуть тут нове місце для відпочинку і медитацій. Впевнені, що цей Сад каменів стане одним з найулюбленіших місць відпочинку киян, адже дана експозиція буде працювати в будь-яку пору року. – Ділиться своїми враженнями про відкриття бренд-менеджер ТМ Lipton в Україні, Ольга Зеневич.