У Солом’янському районі завершили пошуково-рятувальну операцію після обстрілу 17 червня 2025 року: відео

Більше 39 годин тривала пошуково-рятувальна операція в Солом’янському районі після масованого обстрілу столиці в ніч на 17 червня. Рятувальники завершили пошукові роботи, продовжується розбір конструкцій.

Про це повідомив очільник МВС України Ігор Клименко.

З-під завалів дев’ятиповерхівки дістали тіла 23 загиблих. Загалом у столиці внаслідок російського обстрілу загинуло 28 людей, ще більше 140 отримали поранення.У Солом’янському районі завершили пошуково-рятувальну операцію після обстрілу 17 червня 2025 року: що відомоРятувальна операція розпочалася одразу після прибуття екстрених служб на місце після повідомлення про удар. До ліквідації наслідків залучили понад 400 рятувальників ДСНС та більше 200 одиниць техніки.

Працювала спеціалізована аварійно-рятувальна та інженерна техніка, задіювали безпілотники, пошукових собак.У Солом’янському районі завершили пошуково-рятувальну операцію після обстрілу 17 червня 2025 року: що відомоНадзвичайники врятували з-під завалів 2 людей, ще близько 50 вдалося деблокувати з квартир та під’їздів. На місці працювали групи психологів — більше 220 людей отримали невідкладну психологічну допомогу.

Також цілодобово на локації забезпечували правопорядок понад 300 правоохоронців — і продовжать це робити надалі, допоки буде потреба. Нині триває прийом заяв від потерпілих — вже отримали майже 500 повідомлень про пошкодження майна.

Під час масованого обстрілу у притулку на Київщині від стресу загинула собака