Роман Ратушний
Фото: facebook.com/93OMBr

Київрада підтримала рішення про перейменування вулиці Волгоградської у Солом'янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Крім того, у столиці перейменували ще близько 40 вулиць, площ та провулків, назви яких пов'язані з росією чи радянським минулим.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Ми продовжуємо дерусифікацію вулиць та об’єктів столиці. Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом'янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на Сході нашої держави у червні цього року.

Роман Ратушний був головою ДО "Захистимо Протасів Яр". З першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну Роман Ратушний брав участь у боях під Києвом, потім у складі 93-ї ОМБр "Холодний Яр" він долучився до звільнення Тростянця, а також воював на Сумщині й під Ізюмом. У 93-й ОМБр він служив розвідником. Роман Ратушний загинув у боях під Ізюмом 9 червня.

Окрім Володарської у Києві перейменували ще близько 40 вулиць, провулків та площ. Кличко додав, що процес дерусифікації у столиці продовжується. Також перейменування у Києві торкнеться бібліотек, назви яких пов’язані з СРСР та росією.

Кличко додав, що вулицю Московську в центрі міста перейменували на вулицю Князів Острозьких.

Нагадаємо, що наприкінці серпня у Києві перейменували 95 вулиць, площ та провулків. При цьому у КМДА пояснили, чи потрібно міняти документи мешканцям перейменованих вулиць.

У Києві відкрилась експозиція пам’яті Романа Ратушного