війна в Україні

У європейських містах пройде виставка-флешмоб The Stone. Її мета — нагадати європейцям про повномасштабну війну в Україні, яку розв'язала росія.

Про це повідомляється на сторінці repair.together в Instagram. 

Виставка просто неба пройде у восьми містах: Амстердамі, Празі, Парижі, Варшаві, Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді та Берліні. У кожному з цих міст активісти розмістять плакати, які нагадують про війну в Україні. Також у шести європейських столицях активісти розмістять просто неба цеглини зі зруйнованих українських будинків. Поруч встановлять плакати з написами "Уяви, це все, що залишилося від твого будинку". Там буде інформація про розміри руйнувань після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

"Ми віримо, що молоді люди в усьому світі можуть об'єднатися та протистояти глобальним викликам сучасності. The Stone — перший проект, який це ілюструє", — кажуть організатори акції.

До організації флешмобу The Stone приєдналося вже 300 людей із різних європейських країн. У її рамках планується розмістити у європейських столицях 1000 цеглин із зруйнованих українських будинків.

Які будинки в Ірпені буде демонтовано: з'явився новий список