Скільки простоював транспорт Києва через тривоги
Фото: kyivcity.gov.ua

Ініціатива "Пасажири Києва" підрахувала, скільки часу сумарно простоював комунальний пасажирський транспорт Києва через повітряні тривоги за останні півроку.

Рішення про зупинку громадського транспорту під час тривог Київрада ухвалила у серпні 2022 року. За цей час столичні автобуси, тролейбуси, трамваї та метро на наземних ділянках загалом зупиняли рух на 195 годин. Найдовше київський транспорт стояв у жовтні минулого року — загалом 65 годин. У вересні та грудні було по 35 та 33 години простою відповідно.

За підрахунками активістів, орієнтовані сумарні трати від такого простою становлять близько 1,7 млрд грн.

При цьому, зазначають "Пасажири Києва", за ці шість місяців не було зафіксовано жодного факту влучання снарядів у наземний громадський транспорт, що продовжував рух, та жодного постраждалого через обстріли пасажира.

Це стосується маршруток, регіональних автобусних перевізників, поїздів (включно з кільцевою електричкою) та таксі. Усі ці перевізники не зупиняються під час тривог, а маршрутки просто ігнорують рішення Київради, хоча мають його виконувати. До того ж служби таксі у разі тривоги можуть значно підвищувати вартість своїх послуг через попит пасажирів, які не можуть скористатися автобусами та тролейбусами.

"Головним цапом відбувайлом з транспортних підприємств та отримувачем збитків в цій ситуації залишається КП "Київпастранс" і частково "Київський метрополітен". Як їхній простій під час тривог за всі ці шість місяців підвищив безпеку пасажирів, які просто пересідали на інші види транспорту і їм віддавали свої кошти, це питання вже риторичне", — кажуть активісти.

Вони додають, що Київ є одним із небагатьох українських міст, де під час повітряної тривоги зупиняють комунальний транспорт. А викликані таким рішенням Київради проблеми "доведеться вирішувати довго".

Нагадаємо, у Києві вирішили не встановлювати бетонні укриття біля зупинок громадського транспорту. У КМДА таке рішення пояснили тим, що столиця не має державних стандартів й норм для будівництва таких укриттів, а "поставити бетонні блоки й назвати їх "укриттям" — це не вихід.

У Києві відновлюють рух двох трамваїв на Троєщину