Скажи "ні" дискримінації: посли 29 іноземних держав звернулися до українців (відео)

До всесвітнього Дня толерантності, який відзначається 16 листопада, 29 надзвичайних та повноважних послів іноземних держав звернулися до українців у соціальному ролику за ініціативи проекту OUTLOOK.

Посли заговорили українською мовою, щоб звернути увагу наших співгромадян та світу на питаннях толерантного ставлення до представників національних меншин, інших народів, культур та націй.

"Розуміючи, що дружні відносини між націями є важливим чинником для збереження миру та безпеки у суспільстві, наша команда запропонувала Послам, як представникам інших народів та культур, надіслати суспільству особливий меседж, що дискримінація за етнічною ознакою, яка досі, на жаль, має місце у світі – це не тільки вияв неповаги до честі та гідності людей різного походження, а й прояв власної обмеженості світогляду. Ми маємо більше знати про інших і пам’ятати, що всі та кожен мають рівні права", - каже організатор проекту Дарія Карякіна.

У зйомках відео взяли участь голови дипломатичних місій таких країн: Австралія, Болгарія, Білорусь, Бразилія, Велика Британія, Грузія, Ізраїль, Індонезія, Ірак, Індія, Казахстан, Киргизстан, Ліван, Малайзія, Мексика, Молдова, Палестина, Пакистан, Румунія, Сирія, Словенія, Судан, Таджикистан, Туркменістан, Туреччина, Швейцарія, Узбекистан, Хорватія, Фінляндія.

Відзначимо, що всесвітній День толерантності був започаткований ОНН в 1996 році, щоб поглибити взаєморозуміння між культурами і народами.