Оголошено список безкоштовних ігр PlayStation Plus на травень
Фото: pixabay.com

У вівторок, 3 травня, підписникам PlayStation Plus стануть доступні три безкоштовні ігри з травневої лінійки.

Про це повідомляється у блозі PlayStation.

Підписники зможуть додати до своєї ігрової бібліотеки такі ігри, як FIFA 22, Tribes of Midgard та Curse of the Dead Gods. Асортимент цього місяця також включає бонусний набір FIFA 22 FUT, ексклюзивний для PlayStation Plus.

FIFA 22 — гра з серії FIFA у жанрі футбольного симулятора. Підписники PlayStation Plus можуть створити свою нову Ultimate Team або зміцнити існуючу команду за допомогою набору PlayStation Plus FUT Pack для FIFA 22 Ultimate Team. Цей набір включає 11 гравців з рейтингом 82 або вище, а також вибір гравця в оренду Icon Moments.

Tribes of Midgard — поєднує в собі жанри виживання та ARPG у барвистій спільній або одиночній грі у всесвіті скандинавської міфології. Гравцям належить досліджувати пустелю Мідгарда, щоб зібрати ресурси, матеріали та заховані скарби, необхідні для створення нової зброї, епічних обладунків та зміцнення свого поселення.

Curse of the Dead Gods — гравців чекає проклятий храм, що здається нескінченним лабіринт бездонних ям, смертельних пасток та монстрів. А також збирати містичні реліквії та арсенал зброї, кидати виклик злим божествам та боротися з полчищами ворогів у темних печерних проходах, наповнених пастками та всілякими секретами.

PlayStation додала українську локалізацію до операційної системи консолі