КМВА прокоментувала можливий повторний наступ окупантів на Київ
Фото: Fotoreserg / Depositphotos

Київська міська військова адміністрація прокоментувала інформацію щодо можливого повторного наступу на столицю. За даними КМВА, наразі фактичних ознак формування військ у Брянській чи Курській областях немає. Утім небезпека повторного наступу залишається. 

"Київ, як столиця, є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Враховуючи значну кількість людського та матеріально-технічного ресурсу в росії, небезпека повторного наступу залишається", — зазначили в КМВА. 

Разом з тим, зазначили у військовій адміністрації, росія може використати для нападу і території білорусі. 

"Ми розуміємо, що для повторного наступу потрібно створити велике угруповання військ, а для цього потрібен час на підготовку. У сьогоднішніх умовах раптово або за короткий термін цього здійснити неможливо. Ми щодня пильно стежимо за діями противника. Загроза існує та існуватие, доки ми не переможемо. Однак Київ готується дати належну відсіч ворогу!", — додали в КМВА, 

Раніше ми повідомляли, що у Києві розробили план оборони на випадок повторного наступу російських окупантів. Водночас у Міністерстві оборони України заявляють, що наразі не бачать ознак підготовки до нової атаки на українську столицю. 

Спротив російській окупації, день 96