Громадська організація "Фундація.101" підсумувала перший місяць роботи власного проекту "Каратєль" та на підставі оцінок користувачів сформувала рейтинг органів влади та приватних структур.
Загалом оцінки отримали 33 структури по всій Україні: від районних державних адміністрацій та управлінь патрульної поліції в містах до обласних державних адміністрацій і мереж супермаркетів.
Стовідсотковий результат показали кілька районних адміністрацій Києва, Львова та Запоріжжя, департаменти міських рад в Одесі й Сумах, а також Управління патрульної поліції у Чернівцях і Харкові. На противагу цьому жодного дієвого вирішення проблем не продемонстрували в Кіровоградській обласній державній адміністрації, Управліннях патрульної поліції в Києві, Миколаєві та Одесі, в міській раді Білої Церкви. Також близькою до показника 0% є Дніпровська міська рада.
Цікаво, що Управління патрульної поліції у Києві ніяк не реагувало на звернення активістів. На 171 запит вони лише розвели руками і відписали, що нічого не можуть зробити з порушниками.
Загалом, кияни були одними з найактивніших користувачів додатку "Каратєль". Тож активісти вирішили окремо розібрати, як працюють районні державні адміністрації столиці. Найбільше заявок — по шість — опрацювали в Солом’янській та Печерській РДА. Щоправда, у Солом’янському районі вирішили практично всі питання, а ось в Печерському можуть "похвалитися" лише половиною успішно розглянутих звернень.
Натомість не боялися братися за проблеми і вирішувати їх в Оболонському, Дніпровському, Деснянському, Дарницькому та Святошинському районах Києва. Зокрема, Оболонська райдержадміністрація опрацювала чотири звернення, і лише трохи не дотягнула до показника в 100%. Дві з двох надісланих проблем вирішили в Дніпровській РДА. Також оперативно й, найголовніше, результативно спрацювали в адміністраціях Дарницького, Святошинського та Деснянського районів.
Підтримати проект можна за посиланням.
Раніше ми писали про 5 успішних кейсів додатку "Каратєль".