"Каратєль": автори проекту склали рейтинг органів влади (інфографіка)
Фото: проект "Каратєль"

Громадська організація "Фундація.101" підсумувала перший місяць роботи власного проекту "Каратєль" та на підставі оцінок користувачів сформувала рейтинг органів влади та приватних структур.

Загалом оцінки отримали 33 структури по всій Україні: від районних державних адміністрацій та управлінь патрульної поліції в містах до обласних державних адміністрацій і мереж супермаркетів.

Стовідсотковий результат показали кілька районних адміністрацій Києва, Львова та Запоріжжя, департаменти міських рад в Одесі й Сумах, а також Управління патрульної поліції у Чернівцях і Харкові. На противагу цьому жодного дієвого вирішення проблем не продемонстрували в Кіровоградській обласній державній адміністрації, Управліннях патрульної поліції в Києві, Миколаєві та Одесі, в міській раді Білої Церкви. Також близькою до показника 0% є Дніпровська міська рада.

Цікаво, що Управління патрульної поліції у Києві ніяк не реагувало на звернення активістів. На 171 запит вони лише розвели руками і відписали, що нічого не можуть зробити з порушниками. 

Загалом, кияни були одними з найактивніших користувачів додатку "Каратєль". Тож активісти вирішили окремо розібрати, як працюють районні державні адміністрації столиці. Найбільше заявок — по шість — опрацювали в Солом’янській та Печерській РДА. Щоправда, у Солом’янському районі вирішили практично всі питання, а ось в Печерському можуть "похвалитися" лише половиною успішно розглянутих звернень.

Натомість не боялися братися за проблеми і вирішувати їх в Оболонському, Дніпровському, Деснянському, Дарницькому та Святошинському районах Києва. Зокрема, Оболонська райдержадміністрація опрацювала чотири звернення, і лише трохи не дотягнула до показника в 100%. Дві з двох надісланих проблем вирішили в Дніпровській РДА. Також оперативно й, найголовніше, результативно спрацювали в адміністраціях Дарницького, Святошинського та Деснянського районів.

Підтримати проект можна за посиланням

Раніше ми писали про 5 успішних кейсів додатку "Каратєль".