"Каратєль": 5 успішних кейсів з асфальтування ям на дорогах

На сьогодні команда проекту опрацювала близько 500 звернень щодо ям на дорогах. З них понад 250 надіслали кияни. Відповідь ми отримали більше ніж на 140 "столичних" звернень, позитивний результат мають 114 скарг.

Кейс 1

Що: "ямкове" питання на Оболонському проспекті, 14

Користувач скаржився на безліч "дрібних ям розміром від 20х30 см до 40х10 см, які заважають в'їзду та виїзду на прибудинкову територію і змушують робити небезпечні маневри". Небезпеці не місце на столичних дорогах, тому звернення надіслали до Київської міської державної адміністрації. Ефективного рішення від Департаменту транспортної інфраструктури чекали 19 робочих днів.

Кейс 2

Що: неасфальтована ділянка тротуару біля люка поблизу Виборзької, 95

За інформацією користувача неасфальтована ділянка тротуару лишилась з літа 2016 року, коли провели роботи біля люка. Один календарний місяць – і команда отримала відповідь, що по завершенню аварійно-ремонтних робіт відновлять благоустрій території. Користувач надіслав фотопідтвердження проведеного відновлення.

Кейс 3

Що: яма піврічної давнини на Гарматній 4-6

Яма мала площу більше 1 кв. м і глибину біля 40 см. Менше ніж за місяць яму заасфальтували і встановили люк.

Кейс 4

Що: неасфальтована ділянка на Миколи Шпака, 1

Користувач мобільного додатку "Каратєль" повідомив, що "після робіт біля люка не відновлено асфальтне покриття, замість асфальту на дорозі щебінь". За його словами, комунальні служби зруйнували дорожнє покриття понад два місяці тому.

Від Департаменту транспортної інфраструктури КМДА команда проекту дізналася, що асфальт пошкодили у результаті прориву, після чого розриту яму засипали й укріпили щебенем. Вже після офіційної відповіді отримали фотодоказ – все заасфальтовано.

Кейс 5

Що: ями на пішохідному переході на перетині вулиць Вишняківської та Ревуцького

Яма мала щонайменше 15 см в глибину. Звернення направили до Департаменту транспортної інфраструктури, звідки повідомили, що "проведено поточний ремонт, покриття знаходиться в задовільному технічному стані". Єдине побажання до зробленого – якість роботи.

"Наразі категорія з ямами на дорогах є однією з найпопулярніших – вона на другому місці після "Порушення благоустрою". Для всіх автомобілістів не є секретом, що дороги в Україні просто жахливі – яма на ямі. За допомогою додатку "Каратєль" ми допомагаємо не тільки громадянам, але і органам влади, адже передаємо їм точну інформацію, де саме пошкоджене дорожнє покриття і куди треба направити ресурси, щоб його відновити. У більшості випадків ями латають або, за відсутності коштів, планують цей ремонт на наступний період", – зауважив голова громадської організації "Фундація.101" Андрій Богданович.

Нагадуємо, що закачати мобільний додаток можна безкоштовно на Android і iOS. Підримати проект можна за посиланням

Читайте також наш матеріал про успішні кейси "Каратєля" в сфері дотримання правил благоустрою