Голлівудський актор Бен Стіллер приїхав до Києва. Кінозірка відвідує Україну як посол доброї волі ООН.
Про це повідомляє "Суспільне".
Напередодні, 19 червня, актор прибув до Львова, а ще раніше — зустрівся з українськими біженцями у Польщі в рамках гуманітарної місії ООН. Фото зустрічі з українськими дітьми актор опублікував на своїй сторінці в Instagram.
У понеділок, 20 червня, Бен Стіллер також відвідав звільнений від російських окупантів Макарів на Київщині, а згодом прогулявся по Хрещатику.
Нагадаємо, що раніше Україну відвідала Анджеліна Джолі. Кіноакторка приїхала до Львова, де завітала до місцевої кав'ярні. Їй навіть довелося бігти в укриття під час сигналу повітряної тривоги. Згодом в ООН пояснили, що Джолі відвідала Україну з власної ініціативи.