"Бєдна дєвочка в каляскє": телеведуча з інвалідністю засудила російську учасницю "Євробачення"
Фото bit.ua

Відома телеведуча та чемпіонка світу з карате, що має інвалідність, Уляна Пчолкіна прокоментувала скандал, який спалахнув навколо учасниці "Євробачення" від Росії Юлії Самойлової. Нагадаємо, що росіянці, яка також має інвалідність, можуть заборонити в'їзд до України через незаконний перетин державного кордону.

"Конкурсантка від Росії, яка має інвалідність, має приїхати в Україну, порушуючи закони нашої держави. СБУ вже розглядає цей випадок і буде перевіряти, чи дійсно Юлія перетинала кордон України і давала концерти в анексованому Криму. Але тут є і інша сторона медалі. Користувачі мережі пишуть, що вона має стати фавориткою, бо "бєдна дєвочка в каляскє"... Народ, ви серйозно? Це пісенний конкурс, і оцінювати треба спів, артистичність і сам номер! При чому тут її інвалідність? Як вона допомагає їй співати? обурилася Пчолкіна.

За її словами, якщо СБУ заборонить в'їзд до нашої країни людині, яка порушила закон, то здійметься галас через те, що "бандєро-правосєкі абідєлі інфоліда".

"А як на рахунок рівних прав і умов? Як про недискримінацію?" — додала Пчолкіна.

Вона закликала всіх українських патріотів з інвалідністю встати на захист своєї країни і висловити свою думку.

"Нас, людей з інвалідністю, точно не звинуватити у нерозумінні, що таке жити з інвалідністю. Пропоную запустити акцію "Люди з інвалідністю України проти порушниці закону Самойлової!" — заявила вона.

До речі, читайте наше інтерв'ю з Уляною Пчолкіной.