Австралія
Фото: pexels.com

Австралія надасть додаткову військову допомогу Україні на 100 мільйонів доларів та розширить санкції проти росії. Про це під час спільного брифінгу президентом Володимиром Зеленським повідомив прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз, який вперше відвідав Україну.

Очільник австралійського уряду повідомив, що в новому пакеті військової допомоги його країна надасть Україні 14 бронетранспортерів, 20 бронеавтомобілів Bushmaster PMV,
безпілотники та інше обладнання.

Також Австралія допомагатиме українським прикордонним військам України: допоможе з обладнанням, підвищенням рівня кібербезпеки та контролем над кордоном. Загальна сума військової допомоги складатиме близько ста мільйонів доларів.

Також Албаніз повідомив що Австралія планує звільнити українські товари від ввізного мита та розширить санкції проти росії. Зокрема, запровадить заборону на імпорт російського золота та додаткові санкції стосовно ще 16 російських міністрів та олігархів.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз відвідав звільнені від російських окупантів Бучу, Гостомель та Ірпінь. Він був вражений побаченим та підтримав справедливе покарання за злочини, які тут відбувалися під час російської окупації. 

США затвердили новий пакет військової допомоги на суму 820 млн доларів