Chas.News not found

Cтраница не надена

Извините, но такой страницы нет на нашем сайте. Вероятно, введён некорректный адрес, или страница была удалена. Возможно поиск поможет найти?

Українські міста приховують чимало занедбаних просторів, які потенційно готові стати класними та комфортними зонами відпочинку. Проте поки вони лише відлякують, пригнічують чи відвертають від себе увагу. Це так звані Урбазаври — місцеві монстри, яких ми разом можемо добряче вжарити.
Заодно — трансформувати міста на краще.
Реально, а не віртуально: вполюй Урбазавра та зміни своє місто на краще разом із glo™
На правах реклами
Харків, Київ, Одеса — це міста, які мають свою архітектуру та особливий флер, про який пишуть користувачі у соцмережах. Але поруч з відреставрованими туристичними місцями існують локації, які потребують осучаснення. Заради цього glo™ запустив урбаністичну кампанію «Місто VS Урбазаври», за допомогою якої планує подолати головних Урбазаврів країни й зробити міста більш комфортними, затишними й сучасними. Проте зробити це фаново, легко і — за активної участі Лесі Нікітюк, CITY HERO та ваших голосів.
ПРО ЩО «МІСТО VS УРБАЗАВРИ»?
ДО ЧОГО ТУТ УРБАЗАВРИ?
Урбазаври — це метафоричні монстри, які мешкають у містах. Вони створюють людям проблеми й перешкоджають можливості насолоджуватися громадським простором на повну. Автівки на тротуарах, сміття на пляжах, поламані стільці у парках — це все неприємні Урбазаври.

Чи можливо подолати Урбазаврів та змінити на краще українські міста? glo™ переконаний, що так — достатньо лише бажання, завзятості та спільних зусиль. Тому glo™ зібрав супер-команду на чолі із Лесею Нікітюк, які розпочинають полювання на трьох ключових Урбазаврів в Києві, Харкові й Одесі.

Це локації, які містяни добре знають і дуже хотіли б зробити кращими. Спільними зусиллями ми можемо їх трансформувати. Голосуємо, долаємо Урбазаврів — і отримуємо нову сучасну локацію для крутих фоток в Instagram та приємного відпочинку з друзями, які приїхали оцінити ваше місто.
ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ?
Досьє на кожного Урбазавра зберігається на цьому сайті. Для подолання монстрів треба:
Обрати місто, за яке “болить”.
Почитати про кожного Урбазавра та локацію, яку він нещадно псує.
Проголосувати за монстра, який дратує найбільше. Голосування на сайті відбирає в Урбазавра 10 балів. Голосування за номером телефону — 15 балів.

Використання AR-маски та тег сторінки Урбазаврів в Instagram коштує 20 балів життя монстра. Так з’являється більше шансів на трансформацію обраної локації.
ЩО ДАЛІ?
Вжарити Урбазавра можна багато разів, однак є обмеження — один голос за добу. Адже наші сили не нескінченні й потребують відновлення. Правило стосується як сайту, так й Instagram.

Результати голосування оновлюватимуться щодоби. По його завершенню визначиться один Урбазавр у кожному з трьох міст, з яким доведеться попрощатися назавжди. Адже команда glo™ почне трансформувати локації, у якій вони паразитували.

Стежити за оновленнями можна на сайті ‌або‌ ‌в‌ Instagram.‌Процес трансформації локації демонструватимуть щотижня.
Важлива битва потребує свого BIG HERO.
Леся Нікітюк об’їздила Україну й неодноразово зустрічалась з цими урбаністичними монстрами. Тож не дасть спуску жодному Урбазавру.

Лесин терпець вже урвався, тому вона з радістю долучилася до команди супергероїв glo™. Леся піде в бій, щоб Урбазаврів в Україні ставало менше. Зброя — гумор та рішучість. Навички — уважність та виваженість.

ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ ГЕРОЇВ? ПОГНАЛИ!
А ЩО ЛЕСЯ НІКІТЮК?
Важлива битва потребує свого BIG HERO. Леся Нікітюк об’їздила Україну й неодноразово зустрічалась з цими урбаністичними монстрами.
Тож не дасть спуску жодному Урбазавру.

Лесин терпець вже урвався, тому вона з радістю долучилася до команди супергероїв glo™. Разом із Лесею ми підемо в бій, щоб Урбазаврів в Україні ставало менше. Зброя — гумор та рішучість. Навички — уважність
та виваженість.

ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ ГЕРОЇВ? ПОГНАЛИ!