Другий фестиваль "Книжкова країна" повертається на ВДНГ. Він відбудеться з 26 по 29 вересня. Розповідаємо, які активності запланували на фестивалі, а з детальною програмою можна ознайомитися на сайті.
На головній площі ВДНГ розмістять своєрідний простір відпочинку — з пуфами та фонтанами. Біля першого павільйону розстелять червону доріжку, де кожен зможе відчути себе зіркою або сфотографуватися з улюбленим автором ти авторкою. Стійки видавництв традиційно розмістять на різних локаціях — просто неба та у павільйонах. Також передбачений лекторій із різними запрошеними лекторами.
Також кожного дня фестивалю у відвідувачів буде можливість пограти в одну із шести "настолок" разом з улюбленими письменниками. Це Павло Деревʼянко, Марія Маргуліс, Сашко Дерманський та багато інших. Умова участі — донат у 200 грн. На які збори підуть зібрані кошти, кожен письменник визначить самостійно.
Розклад фестивалю "Книжкова країна"
Четвер, 26 вересня
- Премія книжкових блогерів
Павільйон №6, перша зала Universum Hall, 17:00 - Феміністичні дискусії від Олени Шевченко, правозахисниці та очільниці "Марш Жінок"
Шатро подій, 17:00 - Лекція про жіночий успіх віл Олі Цибульської, Оксани Шаварської ("Рисочка") та Олександри Фідкевич
Павільйон № 5 (Omni Campus), 19:00 - Презентація проєкту "Недописані"
Павільйон №4, перша зала, 19:30
Також протягом дня відбудуться майстерклас із розпису книг від авторки трилеру "Біла кімната" Марії Маргуліс (Reading Mary), виготовлення постерів у стилі попарт з портретами улюблених письменників, декорування будиночка за мотивами казки "Троє поросят" для дітей тощо.
27 вересня, пʼятниця
- Лекція Остапа Українця "Письменники, що брали участь у війнах. Витоки ветеранської літератури, вплив на глобальний літературний процес, сучасність"
Павільйон № 4, перша зала, 16:00 - Business Stand Up: як писати, щоб читали?
Павільйон № 6, перша зала Universum Hall, 18:30 (вхід за квитками)
Також у другий день фестивалю можна буде створити оригінальні закладки у стилі Гаррі Поттера, спробувати письмо гострим пером, як у XVI–XVIII століттях, створити картину з улюбленим книжковим персонажем за допомогою кольорового піску та інше.
28 вересня, субота
- Презентація книжки Ростислава Семківа "Як читати українських класиків"
Павільйон №6, перша зала Universum Hall, 13:00 - Показ документального фільму "Життя після 16:30" з обговоренням однойменної книги
Павільйон №4, перша зала, 14:00 - Презентація роману Василя Шкляра "Заячий костел"
Павільйон №6, перша зала Universum Hall, 15:00 - Театральний режисер Давид Петросян: як книги надихають на успіх
Павільйон №1, перша зала, 15:00
У цей день ще заплановані малювання улюблених героїв на полотні акрилом, квести зі швидкочитання, написання художнього тексту за 15 хвилин і багато іншого.
29 вересня, неділя
- Драконячі історії з Сашком Дерманським і Дариною Камінською
Павільйон №2, 13:00 - Презентація книги "Біблія борщу" Світлани Короненко
Павільйон №1, друга зала, 13:00 - Фантастичний Київ
Павільйон №6, перша зала Universum Hall, 15:00 - Реєстрація рекорду "Наймолодший письменник України"
Павільйон №2, 17:00
Серед активностей завершального дня: виготовлення корабликів-мандрівників, книжкові ворожіння, майстерклас із робототехніки, арттерапія та інше.