Новости 12.07.2018, 10:35

В центрі другий день мітингують власники авто на єврономерах (відео)

Рух вулицею Грушевського знову заблокований.

Машини на єврономерах
Під Радою продовжується протест власників авто на єврономерах. Фото: bykvu.com

В центрі Києва, під будівлею Верховної Ради, другий день проводять свою акцію протесту власники автомобілів з європейською реєстрацією. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Напередодні учасники акції мітингували з самого ранку, вимагаючи від уряду вирішити питання з розмитненням автомобілів з євономерами. Проте до них так ніхто з посадовців і не вийшов. Після цього частина мітингувальників роз’їхалася, а частина залишилась.

Сьогодні, 12 липня, вони знову збираються в урядовому кварталі. Учасники акції вимагають скасувати постанову Кабміну, за якою поліцейські отримали доступ до митної бази і тепер можуть перевіряти законність перебування авто на єврономерах в Україні. Друга вимога — ухвалення закону про пом’якшення умов розмитнення ввезених авто.

 

«Сьогодні ми продовжуємо нашу акцію під стінами ВРУ. Вимагаємо, аби наші питання поставили на розгляд. Запрошуємо усіх до сцени. Давайте разом згадаємо, як минув вчорашній день, а сьогодні більш активно продемонструємо владі, що ми — сила! Ми змусимо владу нас почути!» — повідомили на сторінці руху «Авто Євро Сила» у Facebook.

Відзначимо, що через акцію знову перекрито рух вулицею Грушевського. Тож радимо столичним водіям обирати інші маршрути.

Нагадаємо, що поліція почала зупиняти та штрафувати власників авто на єврономерах, в яких прострочена реєстрація транспортного засобу.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com