Новости 02.05.2019, 14:09

У Бучі в сміттєву яму викинули собаку (фото)

Тварину знайшла місцева мешканка, на жаль, собаку вже не вдалося врятувати.

Мешканка Бучі Яна Войцеховська під час прогулянки зі своєю собакою у зеленій зоні знайшла на смітнику невеликого йорка.

Про це розповіла Олена Терентьєва на своїй сторінці в Facebook.

Невідомі залишили тварину помирати серед помиїв, гнилих фруктів і мотлоху в ямі, яка зверху була прикрита дошками, між вулицями Києво-Мироцька і Мічуріна. До того ж, тварина була у жахливому стані.

«Уточню, що вибратися у неї (це дівчинка) шансів не було. І ще уточню, що вона не сама туди потрапила. Вже у лікаря виявилося, що дівчинці понад 10 років, у неї вирвана нижня щелепа (давно), обидва ока майже осліпли та кігті такі довгі, що стає зрозуміло — тварина сиділа без прогулянок місяці, можливо, в клітці. Її просто кинули, як сміття, в яму і залишили вмирати!» — написала Олена.

Жінка забрала собаку до себе, відмила її від бруду. На наступний день йорка відвезли до ветеринара для проведення огляду та аналізів. Але, на жаль, собака померла у переносці, не дочекавшись результатів огляду.

«Можливо хтось впізнає собаку і розповість її історію. Або дізнається правду про жорстоких людей, поруч з якими він живе. Можливо, допоможе вичислити хазяйнів і врятувати інших нещасних тварин від життя в муках і знущаннях», — написала Олена.

Раніше повідомлялося, що патрульна поліція, Veteran Hub і Happy Paw запустили проект про тих, хто взяв тварину з вулиці.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com