Новости 25.04.2019, 10:29

Скандальний єпископ Гедеон вимагає повернути йому українське громадянство через суд, — ЗМІ

Справа Гедеона буде розглядатися судом в спрощеному порядку.

єпископ Гедеон
Єпископ Гедеон подав до суду на міграційну службу, щоб йому повернули українське громадянство. Фото: УПЦ МП

Сумнозвісний єпископ Української православної церкви Московського патріархату Гедеон (Юрій Харон) подав позов на міграційну службу України з вимогою повернути йому українське громадянство. Про це повідомляє theБабель з посиланням на Окружний адміністративний суд Києва.

«Харон вимагає визнати незаконним рішення Управління Державної міграційної служби України у Волинській області від 21.06.2018 року, яким було скасовано рішення про набуття ним громадянства за територіальним походженням відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України "Про громадянство України". Серед інших вимог позову — зобов’язати посадових осіб Управління ДМС у Волинській області внести до відповідних реєстрів інформацію про скасування рішення від 21.06.2018», — розповіли в суді.

Окружний адмінсуд вже почав провадження у цій справі та буде проводити її в спрощеному порядку. Тобто, без виклику сторін та без проведення судових засідань. Наразі розгляд справи триває, рішення по ньому ще не прийнято.

Нагадаємо, що в лютому цього року предстоятеля незаконно збудованої на місці Десятинної церкви каплиці УПЦ МП єпископа Гедеона не пустили в УкраїнуТакож у єпископа вилучили український закордонний паспорт, оскільки виявили в нього громадянство кількох країн. В ході подальшого розслідування з’ясувалося, що предстоятель незаконного «церковного МАФу» займається антиукраїнською пропагандою і є активним адептом «русского мира».

Раніше повідомлялося, що суд призупинив рішення про перейменування УПЦ МП.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com