З'явилася добірка онлайн-сервісів для пошуку зниклих людей
Фото: unsplash.com

Портал держпослуг "Дія" зібрав добірку Telegram-каналів та ботів, за допомогою яких можна знайти зниклих родичів, друзів або знайомих. 

"Війна прийшла в наш дім зненацька. Українці були змушені бігти, евакуюватися, ховатися в бомбосховищах… Щиро співчуваємо людям, які загубили близьких та рідних в умовах війни, і розповідаємо про сервіси для пошуку зниклих", — кажуть у "Дії"

Ось сервіси для пошуку зниклих:

  • Пошук зниклих. Один із найбільших ресурсів для пошуку дітей та дорослих, зниклих під час вторгнення росії. У каналі легко орієнтуватися за допомогою хештегів із назвами міст.
  • Пошук Україна 2022. Telegram-канал для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, далі вона надійде волонтерам та бійцям ТрО.
  • Дитина не сама. Офіс Президента спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили цей бот для допомоги дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна подати оголошення про розшук або ж повідомити про знайдену дитину.
  • Надія-бот. Чатбот для пошуку людей у Харкові. Щоб ним скористатися, потрібно надати детальну інформацію про зниклу людину, відповівши на прості запитання.
Спротив російській окупації, день 38