Фото: Федору Добронравову заборонили в'їзд в Україну (NewsFiber)

СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну російському актору Федору Добронравову. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією співробітників спецслужб, російський актор неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви, підтримав анексію Криму, а також неодноразово відвідував анексований півострів, порушуючи закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

"СБУ і надалі буде проводити системну роботу по забороні в'їзду в нашу країну іноземцям, які підтримують російську агресію, заперечують державний суверенітет і територіальну цілісність України або здійснюють іншу діяльність, що суперечить національним інтересам нашої держави", — попередила Гітлянська.

Також спікер звернула увагу на те, що, незважаючи на трирічну заборону в'їзду в Україну, російський репер Баста має намір дати концерт в одному зі столичних клубів.

Раніше повідомлялося, що прикордонники не пустили в Україну білоруського репера Макса Коржа, хоча деякий час назад суд зняв заборону на його в'їзд в нашу країну. Проте артист все ще не полишає надій виступити в Палаці спорту перед Новим роком.