Здати всіх: розширена мапа пунктів прийому відходів
Фото: розширена мапа пунктів прийому відходів (скріншот)

Інтерактивну карту, на якій позначено пункти прийому відходів, розширили. Про це повідомляє "Хмарочос".

На карту додані пункти прийому різних відходів не тільки в таких великих містах, як Львів, Одеса, Полтава і Херсон, а й в невеликих, як, наприклад, Бровари. У Києві, судячи з карти, пунктів стало теж значно більше.

Свідомі громадяни, які не хочуть забруднювати навколишнє середовище, можуть здати в пункти прийому непотрібні або відпрацьовані автомобільні акумулятори, алюмінієві банки, батарейки, ганчір'я, ртутні градусники, електронні відходи, макулатуру, металобрухт, одяг, паперові пляшки, склотару, шини та інші види відходів .

Також на сайті можна повідомити про пункт прийому, якого ще немає на карті. Для цього потрібно скористатися функцією "Додати пункт" і заповнити дані. Якщо виявилося, що інформація по окремому пункту не відповідає дійсності, можна повідомити про помилку, відправивши інформацію адміністраторам.

Раніше повідомлялося, що скандальний сміттєвий полігон під Києвом не закриють в термін. На думку активістів та експертів, полігон експлуатуватимуть, поки не буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.