Як виглядає безлюдна нічна Троєщина (фото)

Коли на місто опускається ніч, райони починають жити іншим життям, а звичні вулиці набувають нових барв. Журналісти видання «Іноформатор» прогулялися нічною Троєщиною і показали її безлюдну красу.

Вигурівщина-Троєщина — це житловий масив в Деснянському районі, розташований на лівому березі Дніпра. Займає площу в 3265 га. Назва походить від села Троєщина і місцевості Вигурівщина. Забудовувати масив почали в 1981 році після побудови Московського мосту. Архітектори Юрій Паскевич, Григорій Слуцький та інші вирішили розфарбувати житлові будинки на Троєщині в кольори веселки, щоб архітектура масиву дещо відрізнялася від однотипних панельних багатоповерхівок в інших спальних районах того часу.

Чисельність населення житлового масиву становить 267,3 тисячі осіб, це другий за величиною житловий масив в Україні. Столичні чиновники так давно обіцяють побудувати метро на Троєщинущо цей вислів вже став міським мемом. У 2017 році будівництвом четвертої гілки київського метро та Подільсько-Воскресенського мосту зацікавилися китайські інвестори.

Раніше ми розповідали про найцікавіші місця на Троєщині. Так, такі там теж є, адже, незважаючи на всі міфи про житловий масив, ця частина міста нічим не гірша за інші.