Графіки відключення світла 29 січня 2023 року у Києві
Фото: pixabay.com

У неділю, 29 січня, у Києві та Київській області відключення електроенергії відбуватимуться у межах графіків. Про це повідомили у ДТЕК.

Там зазначили, що в енергосистемі країни все ще зберігається значний дефіцит електроенергії після чергових російських атак. Проте надані Києву обмеження дозволяють застосовувати планові відключення.

Так, на 29 січня "Укренерго" надав обмеження споживання для Києва на рівні 955 МВт на день. Це дозволить забезпечити 61% від потреби електроенергії міста у пікові години при поточній температурі повітря.

Київська область на сьогодні отримала ліміт на рівні 682 МВт вдень, що також дозволяє застосувати графіки стабілізаційних відключень.

Перевірити графіки відключення електроенергії кияни можуть на сайті "ДТЕК Київські електромережі", а мешканці області — на сайті "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

"Просимо вас помірно користуватися електроенергією, особливо в пікові години навантаження — вимкнути всі прилади з розетки в період відключення. Після того, як світло з’явилось – вмикати їх по черзі. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах через перевантаження", — додали у ДТЕК.

Нагадаємо, у компанії YASNO пояснили, чому киянам все одно приходять чималі суми у платіжках за електроенергію попри часті відключення світла.

Гідрометцентр відповів на чутки про можливе затоплення Києва