Школи Київ
Фото: freepik.com

Навчальні заклади Києва та Київської області продовжать освітній процес 24 листопада після чергової російської атаки. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Так, столичні школи працюватимуть у змішаному форматі — учні зможуть навчатися як офлайн, так і онлайн. А дитячі садочки працюватимуть в очному режимі. Рішення про те, вести дитину до навчального закладу або ж залишити вдома, батьки прийматимуть самостійно.

"Також нагадаю, що розроблений алгоритм дій на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання. Керівництво навчальних закладів оперативно інформуватиме батьків у разі зміни режиму роботи", — сказав Кличко.

У Київській області заклади освіти завтра працюватимуть у черговому режимі, повідомили у Київській обладміністрації.

Освітній процес у школах та дитсадках Київщини продовжиться і, за потреби, батьки зможуть відвести до них своїх дітей. Якщо режим роботи навчальних закладів все ж зміниться, обласна адміністрація повідомить про це додатково.

Нагадаємо, вдень 23 листопада росія завдала чергового масованого ракетного удару по регіонах України. У столиці ворог поцілив по одному з об'єктів інфраструктури та по двоповерховій будівлі. Через це у столиці почалися перебої з водопостачанням та застосували екстрені відключення світла. Є загиблі та постраждалі.

У Києві збільшили інтервали руху в метро та тимчасово зупинили трамваї