Всесвітні ігри-2022

В передостанній день Всесвітніх ігор-2022, 16 липня, українські спортсмени здобули ще п'ять медалей, зокрема три "золота". Таким чином, у медальному заліку Україна піднялася на третє місце.

Про це повідомило Міністерство молоді і спорту України.

Українські спортсмени здобули медалі з джиу-джитсу, воднолижного спорту та спортивної акробатики:

• "Золото" з джиу-джитсу виборов Богдан Мочульський. Він став чемпіоном у ваговій категорії до 62 кг, вигравши усі поєдинки розділу "Файтинг";
  • "Срібло" з джиу-джитсу здобула Богдана Голуб. Вона представляла Україну в абсолютній ваговій категорії не-ваза (боротьба в партері);
  • "Золото" з воднолижного спорту отримав Данило Фільченко. Він виграв змагання зі стрибків на водних лижах, у найкращій із трьох спроб спортсмен пролутів 64,9 метра;
  • "Золото" у спортивній акробатиці здобули Богдан Пограничний та Данило Стецюк. Вони перемогли у змаганнях чоловічих пар з результатом 28.940 бали у фіналі;
  • "Бронзу" у спортивній акробатиці вибороли Вікторія Куніцка, Олександра Мальчук та Дарина Пом'яновська. Вони стали бронзовими призерками у групових вправах, набравши у фіналі 26.600 балів.

Зазначимо, що в передостанній день змагань у скарбничці збірної України вже 39 медалей. Із них — 13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових. В останній день, 17 липня, українські спортсмени будуть змагатися у спортивному орієнтуванні, тайландському боксі Муей Тай, спортивній акробатиці, стрибках на батуті та акробатичній доріжці.

Раніше ми розповідали, що за три дні змагань українська збірна здобула 22 медалі на Всесвітніх іграх-2022. У восьмий день українці вибороли ще одну срібну та одну золоту медалі