Вікторія Козловська та Таїсія Марченко

В американському Бірмінгемі у восьмий день змагань збірна України здобула золоту та срібну нагороди.

Вікторія Козловська та Таїсія Марченко стали чемпіонками зі спортивної акробатики, Данило Фільченко здобув "срібло" у фігурному катанні на водних лижах.

Про це повідомили на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Наші акробатки стали чемпіонками у змаганнях жіночих пар. Вони лідирували у двох вправах кваліфікації — балансі та динаміці, а також у фінальних вправах.

Данило Фільченко спочатку поставили на перше місце, але згодом троє суддів із п’яти вирішили зарахувати фігурний елемент господарю змагань, який зазнав падіння під час його виконання. Наш спортсмен посів другу сходинку.

Отже, за два дні до завершення Всесвітніх ігор-2022 збірна України отримала 34 медалі: