Маріуполь. Військові хроніки мирного мешканця

Благодійний фонд "Землячки. Ukrainian Front", який допомагає українським військовослужбовицям на фронті, разом із українськими режисерами, художниками, музикантами та аніматорами зняв анімаційний серіал "Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя". Він заснований на реальних подіях та розповідає про життя під російською окупацією у Маріуполі.

Тизер серіалу "Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя" було опубліковано на однойменному YouTube-каналі.

Анімаційний серіал було знято по щоденнику Наталі — жінки, яка три тижні з сім’єю провела в окупації Маріуполя. В ньому описувала події та побут з життя під час війни в колись мирному місті.

"Метою проєкту є поширення у всьому світі правдивої інформації про трагедію в Маріуполі, боротьба з дезінформацією та російською пропагандою, інформаційна підтримка та поширення проблеми вимушених переселенців", — розповіли у благодійному фонді.

Перші три серії "Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя" можна буде побачити 12 та 14 жовтня. Потім вони будуть виходити щоп'ятниці. Усього анімаційний серіал складатиметься з 23 серій середньою тривалістю в три-п'ять хвилин. Пізніше серіал повинен вийти з англійською озвучкою.

Раніше ми розповідали про те, що в Україні знімають документальний фільм "Йди за мною". Це реальна історія про військову рятувальну операцію за допомогою дронів, яка трапилась декілька місяців назад.  

Це серіали, які вийдуть у жовтні