Розпочався продаж квитків на концерт «Океану Ельзи» на столичному ВДНГ, який лідер гурту Святослав Вакарчук анонсував напередодні. Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.

Концерт під назвою «Океан не мовчить» відбудеться на території Експоцентру України на День Києва. Його родзинкою стане сцена 360°, оточена глядачами зі всіх боків. Музиканти обіцяють відвідувачам концерту улюблені пісні та справжній рок-н-рол.

Вартість квитків на концерт становить 250 гривень у звичайну фан-зону та 950 гривень у супер фан-зону біля сцени.

«Чудовий комплекс, який отримав буквально друге дихання пару років тому, став культурним, музичним, фестивальним центром в Києві. То чому б тут, на свіжому повітрі, у колі друзів, зі сценою формату 360 градусів, доступною для перегляду з усіх сторін, не провести наш концерт на День Києва? Без сидячих місць, без сидячих віп-зон: демократичний концерт з демократичними цінами в демократичній країні. Це буде справжній Океан, який не мовчить. Приєднуйтесь і ви!», — каже Святослав Вакарчук.

Раніше повідомлялося, що співачка MARUV вилаяла МАУ за відкритий чемодан. Пізніше компанія МАУ відреагувала на крадіжку речей з валіз MARUV.