В столиці може з’явитися вулиця Кубанської України

Комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики погодила перейменування ще однієї столичної вулиці. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Депутати пропонують перейменувати вулицю Маршала Жукова у Деснянському районі на вулицю Кубанської України. На їхню думку, це сприятиме відновленню історичної пам’яті про козаче державне утворення на Кубані — Кубанську Україну.

Громадське обговорення щодо перейменування проходило з 29 травня до 29 липня 2017 року. До голосування долучилися 2079 осіб, із них 60%, тобто 1247 громадян, підтримали його.

Також депутати комісії з питань культури погодили уточнення розташування вулиці Володимира Сальського. Її межі пропонують визначити від вулиці Академіка Грекова до залізничних колій. Таким чином, вулиця буде розташована лише у Шевченківському районі.

Зараз вулиця Сальського переривається залізничними коліями на два самостійні відрізки, один з яких знаходиться в Подільському районі, а інший в Шевченківському. Відрізки не з’єднані один з одним жодним чином, адже через залізничні колії немає переїзду. Такий «розрив» вулиці призводить до проблем і плутанини.

Відповідні проекти рішень також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, що Труханів острів має отримати статус заказника.