В КМДА розповіли, коли почнеться набір дітей до перших класів шкіл
Фото: freepik.com

В цьому році приймати документи від батьків для зарахування дітей у перші класи шкіл в Києві почнуть вже 2 травня і завершать 31 травня. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

При цьому документи будуть прийматися не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів. Зарахування дітей до перших класів буде здійснюватися на підставі заяви одного з батьків, наданих власноруч, або сканкопій чи фотокопій, направлених нарочним, факсом чи електронною поштою на адресу школи.

При цьому, якщо до 31 травня у батьків не буде можливості отримати медичну довідку для своєї дитини, це не буде підставою для відмови у зарахуванні. Оригінали документів та медичні довідки можна буде подати до школи не пізніше 23 серпня включно. 

Пріоритет при зарахуванні до першого класу отримають такі категорії дітей:

  • ті, що проживають на території обслуговування закладу;
  • зареєстровані внутрішньо переміщені особи;
  • діти, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та дітей працівників цих закладів.

Нагадаємо, цей навчальний рік у школах Києва закінчиться разом із календарною весною — 31 травня. Тож 1 червня київські школярі зможуть вийти на канікули.  Зараз усі навчальні заклади Києва працюють у дистанційному режимі. Більшість школярів знаходяться у Києві та Київській області, а інші перебувають за кордоном. 

В Україні запустили освітній чат-бот для пошуку шкіл та відновлення дипломів