У «Київпастрансі» розповіли, як буде працювати електронний квиток

«Київпастранс» розповів про особливості роботи електронного квитка і пояснив, як тепер будуть стежити за оплатою проїзду в транспорті.

Після впровадження єдиного електронного квитка за проїзд можна буде сплатити прямо в транспорті за допомогою електронного проїзного, «Картки киянина», банківської карти з PayPass або за допомогою програми в смартфоні або через модуль NFC.

Крім того, з'являться разові квитки з QR-кодом, які можна буде купити за готівку в спеціальному терміналі на зупинках або оплатити картою в салоні громадського транспорту.

Проїзний можна буде оформити в «Кабінеті пасажира» на спеціальному сайті або через електронний термінал.

Перший час після впровадження електронного квитка у транспорті працюватимуть кондуктори. Вони продовжать продавати пасажирам разові квитки та пояснюватимуть, як користуватися новою системою.

Контролювати оплату проїзду будуть за допомогою турнікетів і спеціальних валідаторів для карток та смартфонів, за якими можна буде перевірити, коли останній раз людина оплатила поїздку. Їх розмістять в салоні за принципом «кількість дверей + 1». У невеликих автобусах встановлять по 2 валідатора.

Раніше ми писали, що стали відомі подробиці про нудиста, якого ловили в столичному метро.