Буча
Фото: Global Empowerment Mission

Американська некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) відновить в Бучі десять пошкоджених під час воєнних дій будинків. Про це пише "Хмарочос".

Для програми "Надія для Бучі" за рекомендаціями міської ради обрали найменш пошкоджені житлові та інфраструктурні будівлі, які не потребують капітального ремонту та вимагатимуть мінімальних інвестицій. Такі будинки можна буде швидко відновити, щоб в них могли повернутись мешканці.

"Наприклад, у нас є багатоквартирний будинок, куди після реконструкції зможуть повернутися 85 людей, що втекли до Польщі та Німеччини. Ми також відремонтуємо три школи (№3, №5 та №6), які зможуть прийняти до шести тисяч учнів вже цього вересня", — каже засновник і президент GEM Майкл Каппоні.

Загалом же в Бучі, за словами мера Анатолія Федорука, потребують реконструкції близько двох тисяч будівель. 

GEM - це некомерційна організація, що працює як перша служба реагування на надзвичайні ситуації та допомагає людям, які від них постраждали. Організація працює в Україні з перших днів війни: допомагає знайти нові домівки українцям, що втратили житло, розподіляє гуманітарну допомогу, займається евакуацією людей з небезпечних регіонів тощо.

План відновлення України презентували в Лугано: 10 років на відбудову