Усі перейменовані вулиці Києва зібрали в одній брошурі

Департамент суспільних комунікацій КМДА створив брошуру, у якій зібрали усі перейменовані протягом 2014-2022 років вулиці, провулки, бульвари, проспекти та площі Києва. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Усього за цей період нові назви отримали 436 столичних об'єктів. І майже половина з них (202) були перейменовані після початку повномасштабного вторгнення росії в рамках процесу дерусифікації.

Щоб кияни не заплуталися у нових назвах, Департамент суспільних комунікацій розпочав інформаційну кампанію, яка охопить соцмережі, зовнішню рекламу та виготовлення буклетів із перейменованими вулицями у кожному районі. Також видали загальний збірник, у якому мешканців перейменованих вулиць знайомлять із новими назвами та особистостями, на честь яких ці вулиці були названі.

Брошура з переліком перейменованих об'єктів уже доступна за посиланням, також її можна буде знайти у Vcentri HUB, ЦНАПах, районних адміністраціях тощо. Для зручності усі об'єкти згрупували по районах.

У КМДА нагадали, що мешканцям вулиць, яким дали нові назви, не потрібно змінювати документи, адже це не є зміною місця проживання. Перереєстрація за новою назвою може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фото, зміни прізвища тощо. Тобто, коли у людини виникне в цьому потреба. Тривалість процедури перереєстрації також не обмежена у термінах.

Також лишаються чинними документи, які засвідчують право власності на нерухомість: свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування тощо.

А ось юридичним особам, які були зареєстровані на вулиці, яку перейменували, необхідно буде внести зміни в установчі документи та скоригувати відомості про ФОПа, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" вирішила перейменувати вісім станцій київської кільцевої електрички. Деякі назви змінять для спрощення навігації, а інші — через те, що вони втратили актуальність або підпадають під декомунізацію.

Київрада перейменувала ще 32 вулиці: нові назви