Сьогодні, 20 грудня, у центральній частині столиці діятимуть тимчасові обмеження дорожнього руху. Як повідомило Управління державної охорони (УДО) України, заходи пов’язані з візитом до Києва іноземних делегацій.
Спецслужба здійснюватиме охоронні заходи, що передбачають часткове перекриття або обмеження проїзду на окремих вулицях у середмісті протягом дня. Точний перелік вулиць та час обмежень не розголошуються з міркувань безпеки.
Мешканців та гостей столиці просять із розумінням поставитися до незручностей та заздалегідь планувати свої маршрути, враховуючи можливі затори або перекриття у центрі міста.
Нагадаємо, у столиці плануються тимчасові обмеження руху транспорту на шляхопроводі на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе.
Також нагадуємо, що ми підготували спецпроєкт про 90 років історії, або як змінювалася музична культура впродовж останніх десятиліть.
