У школах Києва з наступного тижня уроки починатимуться пізніше — КМДА
Фото: unsplash

Через постійні відключення світла столичні школи із 28 листопада змінять розклад дзвінків. Перший урок починатиметься о 9:00, а додому учні підуть не пізніше 16:00.

Про це повідомили на сайті КМДА.

Таке рішення прийняли, щоб офлайн заняття починались та закінчувались у світловий проміжок дня.

Це максимально виключить залежність освітніх закладів від віялових та аварійних відключень електроенергії. Саме тому уроки триватимуть з 09:00 до 16:00.

Для дітей початкових класів працюватиме група подовженого дня. Але з наступного тижня вона діятиме не тільки після уроків, але й до початку занять.

Наголошується, що учні, які навчаються онлайн "підключаються до уроків за можливості". Тому для них повинні дублюватися теми та завдання для самостійного опрацювання.

"Крім того, повторення пройденого на наступному уроці — обов’язкове", — зауважив Мондриївський.

Нагадаємо, що зимові канікули у столичних школах триватимуть з 26 грудня до 27 січня. Проте на сайті підкреслюють, що з 9 січня, під час канікул, учні зможуть відвідувати гуртки та спортивні секції, а також можливі індивідуальні заняття та  групові консультації.

Більшість українських школярів зараз навчаються в очному або у змішаному режимі. Станом на 14 листопада освітній процес відбувається у 12 924 школах України, де усього навчаються близько 4,32 мільйона учнів.

Київ повністю виключив російську мову зі шкільної програми