У Варшаві відкрився центр допомоги для українців "Пліч-о-пліч".
Фото: фундація "Пліч-о-пліч"

У столиці Польщі — Варшаві відкрили ще один центр допомоги українцям "Пліч-о-пліч". Діяльність цієї фундації направлена на допомогу та підтримку вимушених переселенців. 

Які послуги будуть надаватися:

  • Психологічна підтримка для дорослих, підлітків та дітей;
  • Допомогу у розв'язанні індивідуальних питань, таких як: проживання, пошуку роботи, доступ до освіти та медицини в Польщі;
  • Легалізація перебування, зокрема: допомога в оформленні документів.

Роботу консультаційного центру забезпечує Фонд "Наш вибір".

Центр "Пліч-о-пліч"Клієнти з обмеженими можливостями, жертви насильства або представники меньшинств отримують допомогу від спеціалістів.

Якщо буде потрібно, соціальні працівники супроводжуватимуть клієнтів у доступі до державної освіти, системи охорони здоров’я, допомагатимуть в оформленні довідок про інвалідність.

Крім того, у фундації "Пліч-о-пліч" буде кімната відпочинку з анімаційно-освітньою програмою для дітей від 3 до 9 років. Роботу кімнати для дітей буде забезпечувати Фонд "Для вольності".

Режим роботи: з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00 без попереднього запису.

 Усі послуги безоплатні та надаються українською мовою, а в разі потреби — польською, англійською, іспанською, французькою, грузинською, білоруською, дарі, російською, чеченською та арабською мовами. 

Адреса: м. Варшава, вул. Хмільна 85/87 (ul. Chmielna 85/87). Центр допомоги знаходиться в тому ж приміщенні в Варшаві, де відбувалося оформлення виплат. 

Водійське посвідчення та техпаспорт можна перенести з Дії у mObywatel