У Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків проходитиме фотовиставка “Тридцять шість видів Говерли” фотографа-документаліста Дмитра Купріяна.
Автор створив фотосерію надихаючись циклом гравюр “Тридцять шість видів гори Фуджі” японського митця Кацушіки Гокусая.
На 36 основних і 10 додаткових аркушах серії Гокусай зобразив околиці міста Едо (Токіо) та побутові сцени тогочасних японців, що розгортаються на тлі гори Фуджі.
За прикладом гравюр, Дмитро Купріян створив 36 світлин із зображенням краєвидів довкола Говерли, а в об'єктиві — сцени з життя українців Закарпаття.У роботах обох серій представлені реальні люди, зайняті звичними повсякденними справами.
Обидва митці показали найвідоміші у своїх країнах природні пам’ятки у різні пори року, за різних атмосферних умов, із безліччю сценічних варіацій.
За словами автора, ручний друк чорно-білих світлин, колоризованих олійними фарбами, потребують такої ж концентрації та копіткої праці, як і техніка кольорової ксилографії (гравюри на дереві), у якій виконано серію Гокусая. Тож вибір медіа та технології створення циклу робіт Дмитром Купріяном був невипадковий.
- Відкриття виставки 22 лютого о 17:00.
- Адреса: вулиця Терещенківська, 15
- Вхід на відкриття вільний
Під час оголошення повітряної тривоги подія призупиняється, учасники мають залишити територію музею та пройти до укриття (найближче — метро Площа Українських Героїв).
Якщо на момент оголошення повітряної тривоги подія тривала 50 хвилин і більше, вона вважається такою, що відбулася.
Всю необхідну інформацію вам нададуть адмістратори музею.
“Наш Київ” також писав, що на Контрактовій площі відкрилася виставка бельгійського фотографа про Євромайдан.