У мобільному застосунку "Київ Цифровий" знову з’явилася можливість проголосувати за перейменування майбутньої станції метро "Мостицька". Про це повідомляють активісти ГО "Пасажири Києва", зауваживши, що опитування відновили так само раптово, як і призупинили 2,5 тижні тому.
Опитування ініційовано Департаментом суспільних комунікацій КМДА. Висловити свою думку кияни можуть до 27 лютого.
На вибір містянам представлено три назви, кожна з яких має історичне чи географічне обґрунтування:
- Рогостинська: варіант, що вважається найбільш історично точним. Назва походить від річки Рогостинка та "землі Рогостинської", згадки про яку датуються ще XV століттям.
- Рогозів яр: назва пов’язана з природним урочищем у парку "Сирецький гай", яке також утворене річкою Рогостинкою.
- Замковище: назва історичної місцевості неподалік станції, де у XVII столітті знаходилася резиденція католицьких пріорів.
Щоб залишити свій голос, необхідно відкрити застосунок "Київ Цифровий", перейти у розділ "Опитування" та обрати варіант, який ви вважаєте найбільш вдалим для ідентифікації станції на мапі підземки.
Нагадаємо, у столиці триває активна фаза будівництва метро на Виноградар. Роботи ведуться одночасно на шести будівельних майданчиках у цілодобовому режимі.
