У Києві тимчасово застосували обхідні схеми електропостачання

Наразі у Києві застосовані тимчасові обхідні схеми, які дозволяють суттєво зменшити дефіцит та періодично постачати електрику у всі райони столиці. Але можливості повернутися до стабілізаційних графіків все одно поки що немає, тому екстрені відключення у столиці та Київській області продовжуються, повідомляють в YASNO та на сайті ДТЕК

"Після останніх обстрілів на правому березі Києва з’явилися гостродефіцитні вузли передавання електроенергії. Їхня сукупна пропускна можливість становить більше половини споживання всієї столиці — саме стільки до п’ятниці недоотримували мешканці правого берега. Через високе споживання – подекуди перенавантаження на вузли сягало 100% – довелося відключати усі три групи правобережного і північного району міста", — зазначають у повідомленні. 

Крім того, ще одна причина частих та аварійних відключень зараз — локальне спрацювання автоматики. 

"Коли після тривалих відключень світло подають, всі починають його споживати надмірно. Захищаючи мережі від перенавантажень, спрацьовують запобіжники та відключаються автомати. Але поки користувачі не подадуть заявку, диспетчери про це не знають — в боті мереж можете бачити повідомлення, що світло є, а його нема. Водночас ремонтувати такі аварії можливо лише тоді, коли на лініях є напруга, тому доводиться чекати наступної подачі електроенергії", — пояснює постачальник. 

Нагадаємо, на фоні масових проблем з мобільним зв'язком в Україні шахраї винайшли нову схему виманювання грошей у пересічних громадян. 

У Пущі-Водиці ресторан "Лелека" запрацював як безкоштовний коворкінг