У Києві створять десятки ділянок з декоративною лукою

Управління екології та природних ресурсів КМДА спільно з КО "Київзеленбуд" планують створити у столиці ділянки з декоративною квітковою сумішшю. Але спочатку потрібно підготувати у кожному із районів Києва майданчики для цього.

Про це пише PRAGMATIKA.MEDIA. 

"8 експериментальних ділянок від кожного району — це 64 декоративні луки на Київ! Це великий обсяг робіт, враховуючи, що перед посівом доведеться підготувати кожен із майданчиків. За допомогою моїх закордонних колег я планую скласти кілька варіантів суміші насіння, щоб визначити, що найбільше підходить для місцевих умов", — говорить ініціаторка проєкту, ландшафтна дизайнерка Ганна Галаган.

Ганна Галаган

Посівні луки непримхливі та не потребують багато зусиль під час вирощування. Начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний зауважив, що вони будуть особливо доречними в теперішній час.

"Активніше використовуватимемо багаторічні рослини. На деяких ділянках, де утримання газонів не є доцільним, будемо висаджувати декоративні луки та злаки, які потребують значно меншого ресурсу для догляду. Це стосуватиметься передусім розподільних смуг та ділянок вздовж автомобільних доріг" — зазначив чиновник. 

Нагадаємо, у ботсаду імені Гришка тропічні рослини зігрівають пічками-булер’янами. 

Екологія в умовах війни: як агресія рф впливає на довкілля Київщини