Відключення світла Київ
Фото: unsplash.com

Сьогодні, 28 жовтня, у Києві протягом дня знову застосовуватимуть екстрені відключення світла для стабілізації енергосистеми. Про це повідомляє ДТЕК "Київські електромережі".

Там кажуть, що через значні пошкодження внаслідок російських атак та дисбаланс в енергосистемі відключення можуть бути ще більш тривалими, ніж раніше.

Як і раніше, киян закликають споживати електроенергію помірно: не вмикати енергомісткі прилади одночасно та максимально знизити споживання у пікові години (з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00). А бізнеси просять обмежити використання зовнішнього освітлення.

У ДТЕК кажуть, що через нічну атаку ворога 27 жовтня з ладу була виведена низка критично важливих енергетичних об’єктів. Через те у Києві та області виник дефіцит потужності в розмірі 30% споживання.

"Графіки стабілізаційних відключень, які складені напередодні, більше на актуальні. На жаль, найближчими днями зберігається висока можливість застосування більш жорстких й тривалих відключень електропостачання", — кажуть енергетики. 
 
Киян, у яких після скасування стабілізаційного відключення не з’явилось світло, просять повідомляти про це ДТЕК у Viber- або Telegram-бот, а також на сторінці компанії у Facebook. Спеціалісти намагатимуться оперативно усунути аварію та повернути світло клієнтам.

Нагадаємо, за даними YASNO, минулої доби без світла залишились близько мільйона киян. Подекуди споживання електроенергії потрібно було знизити на 40%.

У Києві частину будинків не відключатимуть від електромережі: які саме