У Києві призупинили програми співфінансування енергоефективних проектів
Фото ілюстративне: Asya Tes / Unsplash

У Києві тимчасово призупинили програми фінансування енергоефективних проектів у житлових будинках "70/30%" та "Капремонт". Проекти, які раніше перемогли на конкурсах, залишаються актуальними і будуть реалізовані після припинення дії воєнного стану та стабілізації ситуації в Україні. 

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. 

За його словами, наразі зусилля міської влади спрямовані на відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських обстрілів та бомбардувань. Тому місто припинило фінансування капітальних видатків.

"Багато людей, в будинки яких влучили ракети чи їхні уламки, втратили свої домівки. Насамперед ми зобов'язані спрямувати зусилля на відновлення пошкодженої інфраструктури та житла", — зазначив він.

Водночас міська влада шукатиме варіанти реалізації першочергових або критичних проектів у рамках програм співфінансування. Інші проекти будуть розпочаті після завершення воєнного стану та "зміцнення економічної ситуації". 

Як відомо, 15 лютого конкурсна комісія Київради визначила 117 переможців Конкурсу енергоефективних проектів. Загальна вартість робіт складає понад 280 млн грн, із яких 107,8 млн грн — це кошти співвласників. 

Спротив російській окупації, день 63