У Києві перевірили усі укриття, тільки 65% сховищ визначили придатними

Сьогодні, 11 червня, у Києві завершилася перевірка укриттів. За десять днів (з 1 по 11 червня) проінспектували 4 655 приміщень у столиці. 

У Києві перевірили усі сховища, які укриття непритадні для використання у Києві

Висновки комісії з перевірки укриттів у Києві:

  • Придатними виявилися лише 65% укриттів (3041 об'єкт захисту);
  • Задовільний стан зафіксували у 21% укриттів (973 об'єкти захисту населення). Вони можуть бути укриттями лише за умови належного облаштування;
  • 14% укриттів не відповідають технічним вимогам (641 об'єкт цивільного захисту).

У Києві 11 чеврня перевірили усі укриттяНайбільше укриттів, які виявилися непридатними для використання як об'єкти цивільного захисту, розміщені у Голосіївському, Подільському та  Солом'янському районах Києва. Найменше непридатних сховищ виявили в Оболонському районі.

У Києві перевірили усі сховища, які укриття непритадні для використання у КиєвіЗазначається, що укриття, що не мають належного стану, в більшості перебувають в управлінні районних держадміністрацій. 

У Києві перевірили усі сховища, які укриття непритадні для використання у Києві"Всі 65% або 3041 укриття кияни можуть використовувати під час повітряної тривоги", — підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він наголосив, що 15% сховищ не отримали жодних зауважень.

У Києві перевірили усі сховища, які укриття непритадні для використання у КиєвіПід час перевірки перевіряли, наскільки є відкритим доступ до укриттів. Виявилося, що вільний доступ забезпечений до 2048 приміщень (67%), протягом 5 хвилин доступ забезпечується у 993 приміщеннях (32,7%), повністю зачиненими були 28 укриттів (0,3%).

У Києві перевірили усі сховища, які укриття непритадні для використання у Києві

Непринадними виявилися укриття, які знаходяться в житлових будинках — 95%. 

Раніше ми писали, що близько 3 тисяч столичних укриттів планують оснастити автоматизованою системою відкриття, щоб під час повітряних тривог люди мали гарантований доступ до них. 

Історичні будівлі першого київського водогону хочуть перетворити на укриття