У кафе в центрі Києва журналістці заборонили відкривати ноутбук
Фото закладу Kometa зі сторінкb у Facebook

У кафе Kometa Pizza, яке розташоване на Рейтарській, головній редакторці київського видання Kyiv Independent Ользі Руденко заборонили використовувати ноутбук у закладі, пославшись на те, що "працювати тут після 19 не можна".

Про це повідомила Ольга на своїй сторінці у Facebook.

Редакторка вже зробила замовлення та почала працювати, проте до неї підійшла адміністраторка та попросила закрити ноутбук. 

Я попросила дати мені 10 хвилин, щоб закінчити термінову справу. Адміністратор відмовила.

Місяць тому журналістка вже приходила у кафе, тоді їй також відмовили. У кафе діяло обмеження на використання ноутбуків ввечері через велику кількість клієнтів. Проте того разу, як пише Ольга Руденко, був день. 

Після того, як редакторка написала про інцидент у соцмережі, керівники закладу у коментарях відповіли, що сталося "прикре непорозуміння", що вони "на хвилину збились із курсу". Вони написали, що "нас діяли такі правила щодо ноутів до 24 лютого, бо увечері було багато охочих повечеряти. Але війна змінила все". Наразі керівництво пообіцяло приймати усіх відвідувачів — тих, хто просто відпочиває і тих, хто пришов попрацювати.

Ранше ми писали, що у працівники столичного закладу "Хлібний" у Пасажі вигнали на мороз 85-річну бабусю, яка зайшла туди погрітися.

Ресторан "Прага" на ВДНГ запрацював як коворкінг